General

Tur 1 ditor Brezovice

Cmimi 15 Euro / Personi 

 Nisja nga Tirana ne oren 06:00 gjate rruges bejme nje ndalese per kafe,Kalimi nga dogana e Morines pas procedurave doganore vazhdojme rrugen per ne pisten e skive ne Brezovice.

Mberritja ne Brezovice qendrojme per te bere ski deri ne oren 15:00,me pas nisemi drejt Prizrenit per nje vizite rreth nje ore.Kthimi per ne Tirane .
Ndalesa te shkurtra gjate rruges per kafe,mberritja ne Tirane ne mbremje.

Perfshihen ne cmim:

Transporti vajtje – ardhje  me autobuz komod

Tirane- Brezovice – Tirane

Nuk perfshihen ne cmim:

Paisjet e skive, aktivitete te tjera ne pisten e skive dhe asnje vakt.

Kontakt: +355 69 99 61 122 / +355 68 33 33 887 

Tur i konfirmuar

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment