General

Paketa tre ditore akomodimi Hotel Tino Sveti Stefan 4*

69 Euro/personi mengjes darke

20 euro extra transporti

 

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese e shkruter gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Kalimi ne piken doganore Qafe Thane. Pas procedurave doganore nisemi drejt qytetit Struges. Konsumojme dreken (individuale). Vizitojme derdhjen e Lumit Drin, shetitoren e Struges. Nisemi drejt Ohrit. Akomodimi ne hotel. Shfrytezimi i ambjenteve te hotelit, sauna , jaccuzzi. Darka ne hotel.

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:00 nisemi drejt Mavroves. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Kthimi ne Hotel. Shfrytezimi i ambjenteve te hotelit, sauna , jaccuzzi. Darka ne hotel.

Dita e trete: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:30 dalim nga hoteli dhe vizitojme qytetin e Ohrit i njohur ndryshe edhe si ” Jeruzalemi i Evropes”. Do vizitojme Kishen Kuneo, Kishen e Shen Sofise, Amfiteatrin. Konsumojme dreken ne Oher (individuale), kthimi drejt Tiranes.

Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod
2. Shetitjet me autobus sipas programit
3. Akomodim në hotel Tino Sveti Stefan 4* Oher
4. Mëngjesi dhe darka për të gjitha ditët e qendrimit
5. Guide profesionale
6. Perdorimi i banjos turke, sauna , jacuzzi

Pagesat per femijet:

2 – 11.9 vjec —-> 50 % te shumes
Mbi 12 vjec —-> Pagese e plote

Shenim:
1. Ju keshillojme te merrni shapka me vete.
2. Uji nuk perfshihet ne cmim.

KUJTESE
* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Per rezervime: +355 69 99 61 122 / +355 68 33 33 887

Tur i konfirmuar

Unfortunately, no places are available on this tour at the moment