31 Dhjetor – 2 Janar, Viti i Ri në Kolashin, Tur 3 ditor!

Price
From€179
Price
From€179
31 December, 2019
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

903
Tour Details
Viti i Ri në Kolashin! – 179

Data: 31 Dhjetor – 2 Janar

 

DITA E PARË –  Nisja nga Tirana në orën 12:00. Ndalesa të shkurt. Kalimi në pikën doganore Hani i Hotit. Akomodimi në HOTEL VOCO 5 YJE  . Kohe e lirë për të pushuar dhe për të përdorur Pishinen dhe SPA-në e hotelit si jakuzzi, sauna, banjo turke dhe palestren. Mbrëmja Gala e Vitit të Ri Buffe e Hapur dhe me Muzikë Live

 

DITA E DYTË- Pas konsumimit të mëngjesit buffe në Hotel, kohë e lirë për të përdorur facilitetet e Hotelit si: Pishinë Dimërore Jakuzzi, Sauna, Palester. Darka në hotel. Mbrëmje Festive me Muzikë Live Malajzeze & DJ.

 

DITA E TRETË – Pas konsumimit të mëngjesit buffe në restorantin e hotelit, nisemi drejt Kolashinit. Mbërritja në Kolashin rreth orës 10:30 dhe qendrimi atje deri në orën 15:30. Kohe e lire për të bërë Ski dhe për të konsumuar drekën në restorantet e zonës.
PISTA E SKIJIMIT NE KOLASHIN konsiderohet si më e madhja në Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire për skijim te ndara në pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik për tu zhvendosur në pistat e shumta te Kolashinit. Pas drekës, rreth ores 15:30 nisemi drejt Tiranës, mbërritja në Tiranë rreth orës 21:00

Ne cmim përfshihet:

  1. ) MBREMJA GALA E VITIT TE RI ME MUZIKE LIVE
  2. ) Akomodimin ne Hotel Voco 5* ne Podgorice
  3. )  Mengjesi dhe Darka te cilat shtrohen buffe e hapur ne restorantin e hotelit.
  4. ) Perdorimi i qendres SPA (jakuzzi, banjo turke, sauna) dhe perdorimi i palestres.
  5. ) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme.

Ne cmim nuk përfshihet:

1) Transporti 20 € / person / vajtje – ardhje.
2) Pijet gjatë vakteve ushqimore.
3) Pajisjet e skive dhe shëtitjet me teleferik.
4) Hyrjet nëpër monumente ose muzeume.

 

Shënim:

●Nga 0 –  2.9 vjec jane falas! Nga 3 deri në 10.9 vjec paguajnë 50% të shumës!

●Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye te ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.
●Për të rezervuar duhet të paguhet 50% e shumës dhe pagesa e plotë deri në 7 ditë përpara nisjes.
●Pagesa e bëre për rezervimin është e pakthyeshme.

● Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.

● Nëse krevati nuk do të jetë dopjo , do të jenë dy krevat teke të bashkuar.

● Nëse fëmija udhëton me njërin nga prindërit i nevojitet prokura e prindërit tjetër, ose nëse udhëton pa praninë e prindërve i nevojitet prokura e të dy prindërve dhe përgjegjësia merret nga një person tjetër i familjes që do të jetë në udhëtim.

Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat