7 – 8 Mars, Ujevara E Podgorices – 15€

Price
From€15
Price
From€15
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

2397
Tour Details
Nisja nga Tirana  ne oren 06.30.
Cmimi: 15 Euro/personi
 

7 Mars, 8 Mars

 
 
Kryejme procedurat doganore ne piken kufitare Hani Hotit dhe me pas i drejtohemi qytetit te Podgorices.
Ndalesa e pare do te jete ne Ujvaren  buze lumit Cijevna, ku do te keni mundesi te beni foto dhe te shijoni bukurine e natyres ( ju sugjerojme dreken ne restorantin Niagara) .
 
Pas kesaj ndalese i drejtohemi qendres se qytetit Podgorica. Vizitojme uren Millenium dhe uren Sastavci, Kullen e Sahatit etj.
 
Me pas nisja per ne qendren tregtare Delta City. Kohe e lire ne kete qender per shopping ose kafe, rreth 2 ore.
Kthimi ne Tirane.
 
Ne cmim perfshihet:
 
  • Udhetim vajtje ardhje me mjet komod.
  • Shoqerues shqiptar gjate udhetimit.
  •  

SHENIM:

*Femijet nen moshen 10 vjec falas.

*Per te udhetuar nevojitet pashaporte biometrike ose karte identiteti.

*Femijet nen 18 vjec te shoqeruar vetem nga nje prind duhet te pajisen me prokure per te udhetuar.

KUJTESE:

* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat