Tur 2 ditor, Ski në Kolashin, Hotel ‘Voco’ me 5 yje.

Price
Price
Duke filluar nga 55€
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1391
Tour Details

Tur 2 ditor, Ski në Kolashin, Hotel ‘Voco’ me 5 yje

 

Çmimi: 55€ / personi (transport + guidë përfshirë)

Datat e nisjes:

14 – 15 Dhjetor, 21 – 22 Dhjetor , 28 – 29 Dhjetor

24 – 25 Dhjetor (Krishlindjet)

—————————————————————————————-

DATA ME VËNDE TË LIMITUARA: 

2 – 3 Janar – Çmimi: 65€ / person. (Mbrëmje Festive dhe Show)

3 – 4 Janar – Çmimi: 65€ / person. (Mbrëmje Festive dhe Show)

4 – 5 Janar – Çmimi: 65€ / person. (Mbrëmje Festive dhe Show)

—————————————————————————————-

Datat e tjera:

11 – 12 Janar, 18 – 19 Janar, 25 – 26 Janar,  1 – 2 Shkurt, 8 – 9 Shkurt, 15 – 16 Shkurt.

Çmimi: 55€ / personi (transport + guidë)

 

 

DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping
Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese gjate rruges per te konsumuar megjesin. Kalimi ne piken doganore Hani i Hotit. Pas doganes do bejme nje ndalese ne Ujvaren e Niagares (Podgorice).
Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhja ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping. Rreth ores 17:00 akomodimi ne Hotel & Spa 5 yje ne Podgorices. Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur spa e hotelit si jakuzzi, sauna, banjo turke dhe palestren.
Darka shtrohet buffe e happur ne restorantin e hotelit, ku ju mund te konsumoni cfare te deshironi. Pas darka e lire te frekuentoni klubet e nates te qytetit ne afersi te hotelit.

DITA E DYTE: SKI NE KOLASHIN
Mengjesi ne hotel (bufe e hapur). Pas mengjesit nisemi drejt Kolashines. Mberritja ne Kolashin rreth ores 10:30 dhe qendrimi atje deri ne oren 15:30. Kohe e lire per te bere Ski dhe per te konsumuar dreken ne restorantet e zones.
PISTA E SKIJIMIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur ne pistat e shumta te Kolashinit.
Pas drekes, rreth ores 15:30 nisja drejt Tiranes. Ndalesa rruges per kafe dhe pushim dhe mberritja ne Tirane ne darke.

Ne cmim përfshihen:
1) Transporti sipas programit Tirane – Podgorice – Kolashin – Tirane.
2) Akomodimin ne Hotel Voco 5 yje ne Podgorice.
3) Mengjesi dhe Darka te cilat shtrohen buffe e hapur ne restoratin e hotelit.
4) Perdorimi i qendres SPA (jakuzzi, banjo turke, sauna) dhe perdorimi i palestres.
5) Guida gjate vendeve qe do te vizitojme.

Ne cmim nuk përfshihet:

1) Pijet gjatë vakteve ushqimore.
2) Pajisjet e skive dhe shëtitjet me teleferik.
3) Hyrjet nëpër monumente ose muzeume.

 

#Shënim
-Fëmijët nga 0 deri në 2.9 falas.
-Nga 3 vjec deri në 6.9, 50% të shumës.
-Femijët nga 7 deri në 10.9 vjec paguajnë 70% të vlerës së paketës.
-Akomodimi në dhomë Teke (single) ka pagesë ekstra në varesi të hoteleve ku qëndrohet.
-Nëse krevati nuk do të jetë dopio , do të jenë dy krevatë tek të bashkuar.
-Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
-Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
-Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndersa pagesën e plotë deri në 7 ditë para nisjes.
-Në rast anullimi nga klienti pagesa e bërë është e pakthyeshme nëse është bërë 48 orë para nisjes.
-Agjencia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme si përshembull: mungesë dokumentacioni, espuls.. etj.

Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat