Ski në Mavrov dhe në Kodrën e Diellit – 110€

Price
From€110
Price
From€110
1 December, 2020
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

106
Tour Details

MAVROVE – POPOVA SAPKA – OHER  

Hotel ‘NB 5 YJE  (Pishina, Sauna Jakuzzi të përfshira)

Datat:  24 – 26 Dhjetor, 1 – 3 Janar  & 3 – 5 JANAR 

Cmimi: 3 ditë – 110 Euro/personi  (Mëngjes & Darkë)

 

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese e shkurter gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Kalimi ne piken doganore Qafe Thane. Pas procedurave doganore, vazhdimi i udhetimit drejte Mavroves, kohe e lire per SKI deri ne Oren 16:00 pas i takohemi me guiden vazhdojme udhetimin drejte Qytetit te Tetoves, Akomodimi ne Hotel Darka ne Hotel, Mbremje e Lire

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:00 nisemi drejt Kodres se Diellit ose sic njihet ndryshe ( Popova Sapka ) Kodra e diellit eshte pjese e Maleve te Sharrit ku ne te ndodhet nje nga Pistat me te medha te skive ne Rrajon, jane plot 5 teleferike te cilet te cojne ne Lartesi te ndryshe dhe maja me e larte arrine lartesine e 2500 metrave mbi nivelin e Detit, Takimi me Guiden ne Oren 16:00 Kethimi ne Hotel Darka ne Hotel , Mbremje e Lire.

Dita e trete: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:30 dalim nga hoteli dhe vizitojme qytetin e Ohrit i njohur ndryshe edhe si ” Jeruzalemi i Evropes”. Do vizitojme Kishen Kuneo, Kishen e Shen Sofise, Amfiteatrin. Muzeun e ujit, Vazhdojme udhetimin drejt Shen Naumit, vizite per rreth 1 ore, vazhdimi i udhetimit tone drejte Drilonit ku do te konsumojme dhe Dreken, mberritja ne tirane rreth ores 20: 00

Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod
2. Shetitjet me autobus sipas programit
3. Akomodim në hotel NB 5 YJE SPA

4. Perdorimi i Pishines Saunes dhe Jakuzzit

5. Mëngjesi dhe darka në hotel.

6. Shoqërues shqiptar.

7.  Të gjitha guidat sipas programit.

Pagesat per femijet:

2 – 11.9 vjec —-> 50 % te shumes
Mbi 12 vjec —->  Pagese e plote

KUJTESE
* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat