Korcë & Pogradec dhe banjat e Bënjes – 55€

Price
From€55
Price
From€55
This tour does not accept online payments.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

636
Tour Details

PLAZH NE DRILON DHE VIZITE NE BANJAT E BENJES

Vendet qe vizitohen : Pogradec Korce Permet

 

————————————–

MUAJI KORRIK

Nisje 11 KORRIK — 2 Dite   Cmimi 55 EURO
Nisje 18 KORRIK — 2 Dite  Cmimi 55 EURO
Nisje 25 KORRIK — 2 Dite  Cmimi 55 EURO

MUAJI GUSHT

Nisje 1 GUSHT — 2 Dite     Cmimi 55 EURO

Nisje 8 GUSHT — 2 Dite    Cmimi 55 EURO
Nisje 15 GUSHT — 2 Dite   Cmimi 55 EURO
Nisje 22 GUSHT — 2 Dite  Cmimi 55 EURO
Nisje 29 GUSHT — 2 Dite  Cmimi 55 EURO

 

Dita e 1:

Nisja nga Tirana ne oren  06:00 prane stadiumit Dinamo, Pas takimit me guiden do te nisemi drejt qytetit te Pogradecit.Mberritja ne Voloreke kohe e lire per plazh prane hotel Volorekes.( Dreka mund konsumohet ne restorant Mjelma Brenda parkut te Drilonit,) Ne oren 16:30 nisemi drejt qytetit te Korces.Mberritja ne Korce akomodimi ne hotel, darka ne restorantin e hotelit. Pas darke opsionale vizite ne qytetin e Serenatave pergjate mbremjes.

Dita e 2:

Pas mengjesit ne hotel marrim rrugetimin tone drejt qytetit te Permetit ku do te kalojme pergjate Leskovikut ndalese gjate rruges per rreth 30 minuta per te konsumuar kafen e mengjesit, Mberritja ne Banjen e Permetit. Kohe e lire per plazh rreth 3 ore ne ujerat termale dhe kuruese te Banjave te Benjes.

 

SUGJERIM:

Gjate kohes se qendrimit ne Benje duhet te keni me vete ushqime, uje, dhe peshqire. Dreka do te konsumohet ne qytetin e trendafilave ne Permet. Vazhdimi I udhetimit tone drejt Tiranes, Gjate rruges ndalese 30 minuta per nevoja personale apo kafe. Mberritja ne Tirane rreth ores 22:00 .

Fundi I sherbimit tone

 

NE CMIM PERFSHIHEN :

  • Udhetim me mjet komod
  • Akomodimi per nje nate  ne hotel 3*
  • Mengjesi dhe darka ne hotel
  • Shoqerues gjate udhetimit

 

NE CMIM NUK PERFSHIHET:

  • Drekat gjate udhetimit
  • Shezllonet ne plazhin e Pogradecit
  • Gjithcka qe nuk eshte permendur me larte
Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat