Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status and track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy.

Already a member?

Login

Podgoricë – Budva – Kotor – 59€

Price
From€59
Price
From€59
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1203
Tour Details

Udhëtim në Budva Kotor Podgoricë – 59 Euro

Pishina, Sauna, Jakuzzi, Muzikë Live në Hotel me pije Falas me rastin e festave të Marsit

Datat e nisjes:

21-22, 22-23, 27-28, 28-29 Prill

Dita e Parë: Tiranë – Podgoricë
Nisja nga Tirana në oren 06:30. Ndalesë në pikën doganore Hani i Hotit për kryerjen e proçedurave doganore. Pas doganës ndalojmë për të konsumuar mëngjesin në ujëvarën e Niagarës. Pas mëngjesit vazhdojmë udhëtimin drejt qytetit të podgoricës ku do të bëjmë vizitë rreth 2 orë. Më pas vazhdojmë udhëtimin drejt qëndrës tregëtare Delta City, ku do të konsumojmë drekën dhe 2 orë për të bërë shopping. Në orën 16:00 akomodimi në hotel Verde ku do të kemi mundësi për tëpërdorur pishinat, saunat dhe jakuzzit. Në orën 20:00 darka në hotel ku gjatë mbrëmjes do të kemi organizim më muzik live dhe një pije falas.

Dita e Dytë: Podgoricë – Shën Stefan – Budva – Kotor
Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit nisim turin e vizitave drejt qytetit të budvës, ku gjatë rrugës do të ndalojmë, për një vizitë piktoreske në ishullin e Shën Stefanit, përreth 20 minuta. Vazhdimi i udhëtimit drejt qytetit të Budvës ku do të qëndrojmë rreth 2 orë ku do të vizitojmë qytetin e vjetër, kalan e budvës, portin e jahteve.. etj. Vazhdimi i udhëtimit drejt qytetit të kotorrit. Ku do të qëndrojmë rreth 1 orë e 30 minuta për të vizituar 1 nga qytetet më të vjetra në ballkan. Rreth orës 15:30 do të nisemi drejt Tiranës me ndalesa të shkurtra gjatë rrugës, mbrritja në Tiranë rreth orës 22:00.

Në çmim përfshihet:
-Guidat sipas programit
-Transporti me autobus komod
-Akomodimi në Hotel me Verde Complex 4* Superior
-Mëngjesi dhe darka buffe

-Përdorimi i pishinës, saunës dhe i jakuzzit.

Pagesat e fëmijëve:
0 – 2 Vjeç (Falas)
2 – 11 Vjeç (70% të shumës)
Mbi 11 Vjeç – Pagesë e plotë
Në çmim nuk përfshihet:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. ( Citadela Budva 2.5 Euro, Shetitje me anije në Kotor 5 Euro)
3.Siguracioni i Shëndetit në udhetim

#Shënim
► Akomodimi në dhomë Teke (single) ka pagesë ekstra në varesi të hoteleve ku qëndrohet.
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo , do të jenë dy krevatë tek të bashkuar.
► Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
► Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
► Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndersa pagesën e plotë deri në 7 ditë para nisjes.
► Në rast anullimi nga klienti pagesa e bërë është e pakthyeshme.
► Agjencia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sië janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat