Podgoric & Budva & Kotor – 59€

Price
From€59
Price
From€59
This tour does not accept online payments.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

1254
Tour Details

Datat e udhëtimit:

 

Akomodimi në hotel: ‘Voco’ 5 yje

Hoteli disponon: Pishinë Dimërore Olimpike, Saune & Jakuzzi. Mëngjesi dhe darke shërbehen në formën buffe.

 

PROGRAMI

> Dita e parë:

Nisja nga Tirana në orën 07:00, vazhdojmë udhëtimin tonë drejt doganës ‘Hani Hotit’, pas përfundimit të procedurave doganore, ndalesë përreth 1 orë në Ujëvarën E podgoricës për të shijuar kafen e mëngjesit dhe një peisazh natyror fantastik e cila do ta bëjë udhëtimin tonë mjaftë të vacantë. Pas kesaj ndalese i drejtohemi qendres se qytetit Podgorica. Vizitojme uren Millenium dhe uren Sastavci, Kullen e Sahatit etj. Mbasdite kohë e lirë dy orë për shopping në një nga qëndrat më të mëdha të qytetit, ‘Delta City’. Në mbrëmje, akomodimi në hotel, kohë e lirë p¡r të shfrytëzuar facilitetet e hotelit (pishina, saunsa, jakuzzi). Darka në hotel shtrohet n¡ formën ‘Buffe’.

> Dita e dytë:

Pas mëngjesit në hotel, vazhdojmë udhëtimin tonë drejt qytetit të ‘Kotorrit’, ku do të vizitojmë portin e Jahteve. Qytetin e vjetër dhe kalanë e Kotorrit. Rreth orës 13:00 do të nisemi drejt qytetit t¡ ‘Budvës’. Ku do të vizitojmë qytetin e vjetër, kalanë e Budvës.. etj. Kohë e lirë dy orë për të konsumuar drekën. Rreth orës 16:00 takimi me guidën tonë dhe nisja drejt Tiranës. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës, mbërritja në Tiranë rreth orëve të mbrëmjes.

Fundit i shërbimit tonë.

 

Ne cmim perfshihet:
  • Udhëtimi me autobus komod.
  • Akomodimi në hotel Voco 5 yje.
  • Mëngjesi dhe Darka e shtruar në hotel në formë ‘Buffe’.
  • Përdorimit i pishinës, WI-FI, Wellness, Jakuzzi, Sauna, Banjo Turke, Palestër.. etj.
  • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.

Ne cmim nuk perfshihet:

  • Gjithcka që nuk është përmendur më lartë.
  • Taksa qytetit 1.2 euro / nata / person.
  • Hyrjet nëpër muze.

#Shënim
-Fëmijët nga 0 deri në 2.9 falas.
-Nga 3 vjec deri në 6.9, 50% të shumës.
-Femijët nga 7 deri në 10.9 vjec paguajnë 70% të vlerës së paketës.
-Akomodimi në dhomë Teke (single) ka pagesë ekstra në varesi të hoteleve ku qëndrohet.
-Nëse krevati nuk do të jetë dopio , do të jenë dy krevatë tek të bashkuar.
-Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
-Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
-Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndersa pagesën e plotë deri në 7 ditë para nisjes.
-Në rast anullimi nga klienti pagesa e bërë është e pakthyeshme nëse është bërë 48 orë para nisjes.
-Agjencia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme si përshembull: mungesë dokumentacioni, espuls.. etj.

Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat