Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status and track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy.

Already a member?

Login

Plazh në Ploce, Budva – 15€

Price
Price

15€

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

591
Tour Details

Duke filluar nga data 7 Korrik [ dhe çdo të diel në vazhdim.. ]

 

Programi

Ora 06.00 Nisja nga Tirana. Kryerja e procedurave kufitare ne Muriqan
Gjate rruges bejme nje ndalese panoramike ne Ishullin e njohur Shen Stefan . Vazhdojme drejt Budves  per te vizituar Qytetin e Vjeter, kercimtaren e Budves, Portin e Jahteve.
Pjesen tjeter te dites e shfrytezojme per plazh ne PLOCE. Schiuma Party dhe plazh.

Nisja drejt Tiranes, mberritja rreth ores 21:00 te mbremjes .

Në cmim përfshihet:
  • Transporti vajtje – ardhje me mjet komod.
  • Vizitat sipas programit
  • Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.
Fëmijët:
  • 2-12 vjec paguajnë 10 Euro;
  • mbi 12 vjec paguan si i rritur;
  • nëse nuk i ka mbushur 18 vjec dhe udhëton me njërin ose asnjërin nga prindërit, i duhet patjetër prokurë e noterizuar.
 
Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat