Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status and track the confirmation.
Username*
Password*
Confirm Password*
First Name*
Last Name*
Email*
Phone*
Country*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy.

Already a member?

Login

Plazh në Katerini dhe vizitë në Meteora – 99€

Price
From€99
Price
From€99
This tour does not accept online payments.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

2979
Tour Details

Udhëtim 3 ditor në Katerini – Meteora – Janinë –  99 Euro

 

Datat e udhëtimeve:

Qershor Korrik Gusht Shtator
12 – 14 2 – 4
19 – 21 9 – 11
26 – 28 16 – 18  –
23 – 25
30 Gusht – 1 Shtator

Dita e Parë : Tiranë – Katerini
Nisja nga Tirana në orën 05:00 drejt pikës kufitare të Kapshticës. Pas proçedurave kufitare, i drejtohemi qytetit të rivierës Katerinit ku kemi qëndrim të lirë për plazh.  Rreth orës 18:00 drejtohemi drejt hotelit. Akomodimi në hotel. Darka e lirë për tu konsumuar në hotel ose në Paralia (rruga e bregdetit) ku ndodhen tavernat e shumta në numër.

Dita e dytë : Katerini
Pas mëngjesit në hotel vazhdojmë drejt plazhit të Katerinit (Plazhi Korinos), kohë e lirë në plazh. Rreth orës 18:00 drejtohemi në hotel ku përsëri kemi darkë dhe qëndrim të lirë sipas dëshirës.

Dita e tretë : Meteora – Janinë
Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit në hotel nisemi drejt Meteorës. Vizitë për rreth 2 orë në Manastirin e Metorës. Ndalesë në Janinë për të konsumuar drekën dhe për të vizituar qytetin. Kthimi në Tiranë.

Në çmim përfshihet:
– Udhëtim me autobus komod
– Mëngjesi në hotel
– Akomodimi në hotel 3 ose 4 yje
– Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit

Në çmim nuk përfshihet:
– Drekat dhe darkat
– Hyrjet nëpër monumente dhe muzeume

#Shënim

-Fëmijët nga 0 deri në 2.9 falas.

-Nga 3 vjec deri në 6.9, 50% të shumës.

-Femijët nga 7 deri në 10.9 vjec paguajnë 70% të vlerës së paketës.
-Akomodimi në dhomë Teke (single) ka pagesë ekstra në varesi të hoteleve ku qëndrohet.
-Nëse krevati nuk do të jetë dopjo , do të jenë dy krevatë tek të bashkuar.
-Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
-Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
-Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndersa pagesën e plotë deri në 7 ditë para nisjes.
-Në rast anullimi nga klienti pagesa e bërë është e pakthyeshme.
-Agjencia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sië janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.


Whatsapp                     Whatsapp

Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat