3 Ditë – Drimadhes, Dhërmi, Jalë – 60€

Price
From€60
Price
From€60
3 July, 2020
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

2131
Tour Details

3 DITE PLAZH NE  DRIMADHES JALE DHERMI

Cmimi fillon nga 60 Euro / Personi

 

AKOMODIMI NE SOCIAL CAMPING 60 EURO (ne tenda )

AKOMODIMI NE SOCIAL CAMPING  70 Euro (ne SHTEPIZA  druri  )

I njejti cmim gjate gjithe sezonit per akomodim ne Social Camping

AKOMODIMI NE HOTEL NUANTI 3Yje ne JALE  89 EURO 

1) Dhermi
2) lundrim me skaf dhe plazh ne Gjipe (kosto ekstra)
3) lundrim me skaf dhe plazh ne Gjirin e Grames
4) Jal


              — DATAT E UDHETIMIT   —

 

Nisje 26 QERSHOR  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €89

Nisje 3 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €89
Nisje 10 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €89
Nisje 17 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €99
Nisje 24 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €99
Nisje 31 KORRIK  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €109
Nisje 7 GUSHT  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €109
Nisje 14 GUSHT  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €109
Nisje 21 GUSHT  – 3 Dite PLAZH – CMIMI €109
Nisje 28 GUSHT  –3 Dite PLAZH – CMIMI €89

 

————- PROGRAMI ————-

 

DITA 1: Plazh JALE 


*Nisja oren 06:00 nga Stadiumi DINAMO  ne drejtim te  Drimadhesit .
Ndalesa  gjate  rruges per kafe,  Konsumimi i mengjesit ne Parkun Kombetar  Llogarase vazhdimi i udhetimit tone drejt plazhit te Drimadhes.Kohe e lire per plazh deri ne 18 :00

Vazhdojme udhetimin tone drejt Gjirit te Jalit, pas mberritjes , akomodimi ne hotel ose kamp ( sipas rezervimit tuaj) ,

Darka do te shtrohet nga ora 20:00-21:30 , pas darke sipas deshires  mund te frekuentoni nje nga clubet me te famshem te jugut Folie Marine.

DITA 2: Plazh ne DHERMI 
*Pas mengjesit ne hotel, nisja drejt Dhermiut. E cila do te behet ne oren 09:00. Per te apasionuarit pas skafeve apo plazheve te virgjera do te mund te lundroni drejt Rivieres Shqiptare  ku do te keni mundesi per te bere plazh ne Gjirin e Grames. Kjo shetitje eshte opsionale dhe kushton 3000 Leke/ personi.Pjesa tjeter e grupit e cila nuk preferon te udhetoj me skaf :

  1. Mund te qendroj ne plazhin e Jalit ne menyre te pavarur , per te shijuar bukurite natyrore te Jalit.
  2. Mund te qendroj per te bere plazh ne Dhermi.

Grumbullimi me grupin do te behet ne oren 18:00 ne te njejten pike ku kane zbritur me pare.

Kthimi ne hotel dhe konsumimi I darkes nga ora 20:00- 21:30 . Te gjithe ata qe nuk e kane shijuar ne maksimum Folie Marine I jepet dhe nje mundeis e dyte J

 

Dita 3: Plazh (ne GJIRIN E AKUARIUMIT ) ne JALE
Pas mengjesit ne hotel, do te nisemi per ne plazhin e “AKUARIUMIT” i cili ndodhet 20 minuta larg hotelit,Opsionale Lundrim me skaf drejt plazhit te Gjipes ( kosto ekstra, minimumi I grupit 10 personae cila kushton 1000 Leke /personi) kohe e lire per plazh deri ne oren 15:30 , Nisja drejt Tiranes ne oren 16:00 ndalese rreth 30 minuta ne Llogara, vazhdimi i udhetimit drejt Tiranes mberritja ne mbremje, FUNDI I UDHETIMIT TONE.

——————————————————
Ne cmim përfshihen 
1. Akomodimi per Dy nete ne OPSIONIN E PERZGJEDHUR ( KAMP OSE HOTEL )
2. Transporti vajtje – ardhje, Tirane – Jale  – Tirane
3. Transfertat hotel – plazh – hotel dhe shetitjes sipas pogramit, ne Dhermi, Jale, Drimadhes
4. Dy Mengjese dhe Dy Darka ne restorantin e hotelit ose kampit
5. Shoqerues Grupi gjate Qendrimit 

——————————————————
1) Akomodimi dhe fjetja  në NUANTI 3Yje ne JALE (100 m larg plazhit)

2) Akomodimi dhe fjetja ne  në SOCIAL CAMPING JALA BUZE PLAZHIT

——————————————————
— Ne cmim nuk perfshihet —
1) Drekat gjate  diteve te udhetimit
2) Shezllonet e plazhit
3) Skafi per ne Gjirin e Grames. OPSIONALE (pagesa 3000 Leke)

4) Shetitja me Skaf drejt  Kanionit te Gjipese ( pagesa 1000 Leke)

——————————————————–
►►► Njoftim :
Ne baze te kritereve te vendosura deri tani  per mbrojtjen  ndaj  virusit Covid19 dhe parandalimin e tij  klienti duhet  :
– Te kete maska mbrojtese  per  fytyren .
– Doreza mbrojtese per duart .
– Duhet te dezinfektoje duart ne cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.
– Duhet te mase temperaturen cdo fillim udhetimit para se te hyje ne automjet.
– Te ruaj distancen  1.5 m ndaj stafit apo klienteve  te tjere gjate hipjes apo zbritjes ne autobus  .
– Sugjerohet qe ulja ne sedilje te behet afer e afer vetem ne rast kur personat jane nga nje familje .
– Te njoftoje  ne kohe reale stafin e kompanise ne momentin qe do te ndieje simptomat  si , lodhje fizike , temperature , kolle e thate , veshtiresi ne frymemarrje , dhimbje ne kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thate , diarre , konfuzion .
( Per cdo informacion te ri  ne vazhdim qe organet qeveritare do te vendosin per masat mbrojtese  nga covid19  klienti do te njoftohet  ne kohe .)

Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat