2 Ditë Ski në Mavrov – €39

Price
From€39
Price
From€39
21 December, 2019
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

446
Tour Details

STRUGE – OHER – MAVROVE

Hotel Prestige 4* – 39 Euro/personi  (Mëngjes & Darkë).

Datat e nisjes:  21-22, 28-29 Dhjetor

Datat e nisjes: 1-2,  2-3,  3-4,  4-5 Janar – (Këto data janë 49 Euro/personi, Mbrëmje Festive!)

Datat e nisjes: 11-12, 18-19, 25-26 Janar

 

Hotel Tino 4* (Pishina, Sauna, Jakuzzi) – 49 Euro/personi  (Mëngjes & Darkë).

Datat e nisjes:  21-22, 28-29 Dhjetor

Datat e nisjes: 4-5, 11-12, 18-19, 25-26 Janar

 

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese e shkurter gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Vazhdimi i udhetimit tone drejt Drilonit, vizite rreth 1 ore, me pas vazhdojme udhetimin drejt ‘Shen Naumit’, kohe e lire per te shijuar peisazhin. Me pas do te vazhdojme rrugen drejt qytetit te Oherit, i njohur ndryshe edhe si ” Jeruzalemi i Evropes”. Do vizitojme Kishen Kuneo, Kishen e Shen Sofise, Amfiteatrin. Muzeun e ujit. Rreth ores 18:00, akomodimi ne hotel. Darka ne hotel, ku gjate darkes do te kemi Mbremje Festive.

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:00 nisemi drejt Mavroves. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Kthimi drejt Tiranes, ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.

 

Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod
2. Shetitjet me autobus sipas programit
3. Akomodim në hotel PRESTIGE 4* ose Tino 4* (Pishina dhe SPA)

4. Mëngjesi dhe darka në hotel.

5. Shoqërues shqiptar.

6.  Të gjitha guidat sipas programit.

 

Pagesat per femijet:

2 – 11.9 vjec —-> 50 % te shumes
Mbi 12 vjec —->  Pagese e plote

 

KUJTESE
* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat