2 Ditë, Ski në Mavrov dhe në Kodrën e Diellit, 65€

Price
From€65
Price
From€65
24 December, 2019
Room 1 :
Room 1 :
* Please select all required fields to proceed to the next step.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

280
Tour Details

MAVROVE – POPOVA SAPKA   

Hotel ‘NB 5 YJE  (Pishina, Sauna Jakuzzi të përfshira)

Datat:  24 – 25 Dhjetor,28 – 29 Dhjetor, 1 1– 12 Janar  &  18 – 19 Janar

Cmimi: 2 ditë – 65 Euro/personi  (Mëngjes & Darkë)

 

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 06:00. Ndalese e shkurter gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Vazhdimi i udhetimit tone drejte Mavroves ku do te qendrejme deri ne oren 16:00 per te shfytezuar pistat e skive, teleferiket etji. vazhdojme udhetimin drejte Tetoves Akomodimi ne Hotel Darka ne Hotel kohe e lire per te shfrytezuar Spa Center. Mbremja e Lire.

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:00 nisemi drejt Kodres se Diellit ose sic njihet ndryshe  ( Popova Sapka ) Kodra e diellit eshte pjese e Maleve te Sharrit ku ne te ndodhet nje nga Pistat me te medha te skive ne Rrajon, jane plot 5 teleferike te cilet te cojne ne Lartesi te ndryshe dhe maja me e larte arrine lartesine e 2500 metrave mbi nivelin e Detit, Takimi me Guiden ne Oren 115:30 Vazhdimi i udhetimit drejte Tiranes ndalesa te shkurtra gjate rruges mbreitja ne Tirane rreth ores 21:30

 

Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod
2. Shetitjet me autobus sipas programit
3. Akomodim në hotel NB 5* Spa + Pishine Dimerore

4. Mëngjesi dhe darka në hotel.

5. Shoqërues shqiptar.

6.  Të gjitha guidat sipas programit.

 

Pagesat per femijet:

2 – 11.9 vjec —-> 50 % te shumes
Mbi 12 vjec —->  Pagese e plote

 

KUJTESE
* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Photos
Matias Travel | Office
en_USEnglish
sqShqip en_USEnglish
WhatsApp chat