28, 29, 30 Nëntor, Ujevara E Podgorices – 15€

Çmimi
Vetëm€15
Çmimi
Vetëm€15
Vende të lira : 50 bosh
* Selektoni të gjitha fushat para se të vazhdoni për rezervimin.

Vazhdo Rezervimin

Ruaje Te Të Preferuarat

Që të shtoni një tur te të preferuarat duhet të regjistroheni.

1184
Detajet e Turit
Nisja nga Tirana  ne oren 06.30.
Cmimi: 15 Euro/personi
 
Festat e Nëntorit – 28 , 29, 30 Nëntor dhe 1 Dhjetor
 

Cdo te diel!

 
 
Kryejme procedurat doganore ne piken kufitare Hani Hotit dhe me pas i drejtohemi qytetit te Podgorices.
Ndalesa e pare do te jete ne Ujvaren  buze lumit Cijevna, ku do te keni mundesi te beni foto dhe te shijoni bukurine e natyres ( ju sugjerojme dreken ne restorantin Niagara) .
 
Pas kesaj ndalese i drejtohemi qendres se qytetit Podgorica. Vizitojme uren Millenium dhe uren Sastavci, Kullen e Sahatit etj.
 
Me pas nisja per ne qendren tregtare Delta City. Kohe e lire ne kete qender per shopping ose kafe, rreth 2 ore.
Kthimi ne Tirane.
 
Ne cmim perfshihet:
 
  • Udhetim vajtje ardhje me mjet komod.
  • Shoqerues shqiptar gjate udhetimit.
  •  

SHENIM:

*Femijet nen moshen 10 vjec falas.

*Per te udhetuar nevojitet pashaporte biometrike ose karte identiteti.

*Femijet nen 18 vjec te shoqeruar vetem nga nje prind duhet te pajisen me prokure per te udhetuar.

KUJTESE:

* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.Foto
Zyra | Matias Travel
Super Ofertat nga Matias TravelBonuse & Ulje për klientët e abonuar!

Përfitoni ULJE dhe Bonuse për turet & udhëtimet për personat që abonohen nga email, bëhu i pari që të marrësh ofertat tona të limituara!

Ju premtojmë që nuk do ju bezdisim... :)

sqShqip
en_USEnglish sqShqip
WhatsApp chat