Logohu te Matias Travel

Regjistrohu

Me një llogari te Matias Travel ju do të keni mundësi të shikoni të gjitha udhëtimet & faturat dhe rezervimet e kryera në kohë reale!
Emri (username)*
Fjalëkalimi*
Përsërit fjalëkalimin e ri*
Emri*
Mbiemri*
Email*
Telefoni*
Shteti*
* Duke krijuar një llogari ju jeni dakortë me kushtet e përdorimit.

Social Camping Jale 2019

Për rezervime:
Për rezervime:
+355 69 9961 122
+355 68 333 3887
Ruaje Te Të Preferuarat

Që të shtoni një tur te të preferuarat duhet të regjistroheni.

1214
Detajet e Turit

Informacion:

Social Camp është një camping veror i ndërtuar në vitin 2015, me një strukturë moderne dhe bashkë-kohore.

I shtrirë me një sipërfaqe prej 5,000 metra katror ku brënda saj ndodhen 22 kabina druri, ku mund të akomodohen 88 persona dhe 220 cadra campingu me një kapacitet prej 500 personash.

Minimarket dhe beach-bar 24 / 7 të hapura.

Vendodhja:

Social Camp ndodhet 220 kilometra larg Tiranës, buzë gjiri të jalës vetëm 20 metra larg bregut të detit.

Shërbime të nevojshme:

Brënda ambienteve të social camp, ndodhen:

 • 8 tualete bashkë-kohore për femra
 • 6 tualete bashkë-kohore për meshkuj
 • 1 tualet për persona me aftësi të kufizuara.

Dushet me ujë të embël:

 • 12 për femra
 • 10 për meshkuj

Miniqëndër shëndetësore:

Ku gjatë gjithë kohës ndodhet një infermier në gatishmëri.

Ekstra:

 • Kamerat e sigurisë jan¡ funksionale 24 orë.
 • Parking falas deri në 20 makina.
 • Aktivitete Sportive

Ambiente e kuzhinës:

Kuzhina zë një sipërfaqje prej 180 metra katror, me pajisje bashkë-kohore dhe moderne.

Stafi:

Stafi është i përbërë prej 22 personash, të cilet ndahen:

 • 3 recepsionist
 • 2 security
 • 4 sanitare
 • 2 mirëmbajtës për camping
 • 1 infermier
 • 4 kuzhunier
 • 2 banakier
 • 2 kamarier

Çmimet e kabinave:

2.100 LEKE / person / natë – ku përfshihet mëngjesi / dreka / darka dhe ujë & pije freskuese gjatë vakteve të ushqimit.

KUJDES: Për tu akomoduar në kabinat e drurit, minimumi është 3 persona.

Çmimet e çadrave:

1.700 LEKE / person / natë – ku përfshihet mëngjesi / dreka / darka dhe ujë & pije freskuese gjatë vakteve të ushqimit.

Rreth kulinarisë:

Gatimet që përdoren n¡ social camp janë gatime tradicionale ose mesdhetare.

Mëngjesi është i shtruar në formën buffe (vetë-shërbim).

Dreka është e përbërë nga pjatë e parë + pjatë e dytë + fruta ose sallatë.

Darka është e përbërë nga pjatë e parë + pjatë e dytë + fruta ose sallatë.

Shënim: Çdo ditë gatuhen ushqime të ndryshme dhe gjatë vakteve të ushqimit uji dhe pijet freskuese shërbehen falas!

Shërbimi i Transportit:

Transporti është me një tarifë ekstra për klientët që nuk e kërkojnë si shërbim..

Çmimi për person është: 1.200 LEKE / vajtje / person ose 2.400 LEKE / vajtje-ardhje / person. [Nisje nga Tirana]

Ditët e transportit:

Çdo të: Mërkurë, Enjte, Premte, Shtunë dhe të Diel.

Të hënën dhe të martën nuk ofrohet shërbimi i transportit.

Oraret e transportit:

Nisje nga Tirana, në orën 06:00, mbërritja në Jalë rreth orës 11:00.

Nisja nga Jala, në orën 15:00, mbërritja në Tiranë rreth orës 20:00.

 

Foto
Zyra | Matias Travel
sqShqip
en_USEnglish sqShqip
WhatsApp chat