1 & 3 & 10 Janar – 3 Ditë Ski në Mavrov & Bitola!

Çmimi
Vetëm€99
Çmimi
Vetëm€99
2 Janar, 2020
Dhomë 1 :
Dhomë 1 :
* Selektoni të gjitha fushat para se të vazhdoni për rezervimin.

Vazhdo Rezervimin

Ruaje Te Të Preferuarat

Që të shtoni një tur te të preferuarat duhet të regjistroheni.

370
Detajet e Turit

STRUGE – MAVROVE – BITOLA 

Datat:

1 JANAR  – 3 JANAR

3 JANAR – 5 JANAR

10 JANAR – 12 JANAR

 

Cmimi: 3 ditë – 99 Euro/personi  (Mëngjes & Darkë)

 

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese e shkurter gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Kalimi ne piken doganore Qafe Thane. Pas procedurave doganore, vazhdimi i udhetimit tone drejte Qytetit te Manastirit ( BITOLA ) Kohe e lire per te konsumuar dreken, pas drekes vazhdojme turin e vizitave ne qytetin e Bitoles, rreth ores 17 : 00 nisemi drejt struges, Akomodimi ne hotel, darka në hotel, mbrëmje me muzikë gjatë darkës.

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 10:00 nisemi drejt Mavroves. Kohe e lire per ski deri ne oren 15:30. Kthimi ne Hotel, darka ne hotel, mbrëmje e lirë.

Dita e trete: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:30 dalim nga hoteli dhe vizitojme qytetin e Ohrit i njohur ndryshe edhe si ” Jeruzalemi i Evropes”. Do vizitojme Kishen Kuneo, Kishen e Shen Sofise, Amfiteatrin. Muzeun e ujit, Vazhdojme udhetimin drejt Shen Naumit, vizite per rreth 1 ore, vazhdimi i udhetimit tone drejte Drilonit ku do te konsumojme dhe Dreken, mberritja ne tirane rreth ores 20: 00

Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod
2. Shetitjet me autobus sipas programit
3. Akomodim në hotel PRESTIGE 4*

4. Mëngjesi dhe darka në hotel.

5. Shoqërues shqiptar.

6.  Të gjitha guidat sipas programit.

Pagesat per femijet:

2 – 11.9 vjec —-> 50 % te shumes
Mbi 12 vjec —->  Pagese e plote

KUJTESE
* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Foto
Zyra | Matias Travel
sqShqip
en_USEnglish sqShqip
WhatsApp chat