Logohu te Matias Travel

Regjistrohu

Me një llogari te Matias Travel ju do të keni mundësi të shikoni të gjitha udhëtimet & faturat dhe rezervimet e kryera në kohë reale!
Emri (username)*
Fjalëkalimi*
Përsërit fjalëkalimin e ri*
Emri*
Mbiemri*
Email*
Telefoni*
Shteti*
* Duke krijuar një llogari ju jeni dakortë me kushtet e përdorimit.

3 Ditë në Athinë – 119€

Çmimi
Fillon nga€119
Çmimi
Fillon nga€119
27 Prill, 2019
Dhomë 1 :
Dhomë 1 :
* Selektoni të gjitha fushat para se të vazhdoni për rezervimin.

Vazhdo Rezervimin

Ruaje Te Të Preferuarat

Që të shtoni një tur te të preferuarat duhet të regjistroheni.

1662
Detajet e Turit

Udhëtim 3 ditor në Athinë 119 Euro

Datat e udhëtimit:

20-22, 27-29 Prill

Dita e parë
Nisja me autobus nga Tirana në orën 22:00 të një dite më parë ,udhëtojmë gjatë natës dhe vazhdojmë drejt pikës kufitare të Kakavijës. Ndalesa përgjatë rrugës .Pas kryerjes së praktikave doganore udhëtojmë drejt Athinës. Ndalesë në Kanalin e Korinthit. Mbërritja në Athinë rreth mesditës.

Dita e dytë
Pas një pushimi në hotel, nisim turin/guidën në qytetin e Athinës, i cili fillon me Lagjen Plakat, Manastiraki, Akropolin, Tempullin e Zeusit, Odeoni Romak etj. Ju sugjerojmë drekën në restorantet me kuzhinen tradicionale greke. Pasdite e lirë. Darka në sugjerimin e guidës në restorantet apo tavernat greke.

Dita e tretë
Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit në hotel, vizitojmë Sheshin Sintagma, Parlamentin, Galerinë Kombetare, Parkun Zappion, Stadiumin Olimpik. Në mesditë nisemi drejt Portit të Pireut ku pas vizitës në qytet, ju sugjerojmë dreken në tavernat buzë detit. Pasdite e lirë. Darka në sugjerimin e guidës në restorantet apo tavernat greke.

Dita e Katërt
Pas mëngjesit në hotel, nisja drejt Tiranës. Ndalesë në Janinë ku do të vizitojmë Kalanë, Liqenin e Janinës, Kullën e Sahatit. Dreka në Janinë. Kalimi i kufirit në pikën doganore të Kakaviës. Mberritja në Tiranë rreth orës 22:00.

Në çmim përfshihet:
– Udhëtim me autobus komod
– Akomodimi ne hotel 3* për dy netë me mëngjes
– Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit

Në çmim nuk përfshihet:
– Drekat dhe Darkat
– Hyrjet neper monumente dhe muzeume

#Shënim
-Akomodimi në dhomë Teke (single) ka pagesë ekstra në varesi të hoteleve ku qëndrohet.
-Nëse krevati nuk do të jetë dopjo , do të jenë dy krevatë tek të bashkuar.
-Për realizimin e ketij udhëtimi numri minimal i pjesëmarrësve është 20 (njëzet)
-Në rast anullimi të udhëtimit klienti njoftohet 3 ditë para.
-Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndersa pagesën e plotë deri në 7 ditë para nisjes.
-Në rast anullimi nga klienti pagesa e bërë është e pakthyeshme.
-Agjencia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sië janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.


Whatsapp                     Whatsapp

Foto
Zyra | Matias Travel
sqShqip
en_USEnglish sqShqip
WhatsApp chat