2 Ditë, Ski në Mavrov dhe në Kodrën e Diellit, 45€

Çdo të shtunë!
Vetëm€45
Çdo të shtunë!
Vetëm€45
18 Janar, 2020
Select a package

Vazhdo Rezervimin

Ruaje Te Të Preferuarat

Që të shtoni një tur te të preferuarat duhet të regjistroheni.

2613
Detajet e Turit

MAVROVE – POPOVA SAPKA   

Akomodimi në ‘Emka’ Hotel 4*

Datat:

18 – 19, 25 -26  Janar

1 – 2, 8 – 9, 15 – 16, 22 – 23, 29 Shkurt – 1 Mars

 

Cmimi: 2 ditë – 45 Euro/personi  (Mëngjes & Darkë)

 

Dita e pare: Nisja nga Tirana ne oren 06:00. Ndalese e shkurter gjate rruges per te konsumuar mengjesin. Vazhdimi i udhetimit tone drejte Mavroves ku do te qendrejme deri ne oren 16:00 per te shfytezuar pistat e skive, teleferiket etji. vazhdojme udhetimin drejte Tetoves Akomodimi ne Hotel Darka ne Hotel kohe e lire per te shfrytezuar Spa Center. Mbremja e Lire.

Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Rreth ores 09:00 nisemi drejt Kodres se Diellit ose sic njihet ndryshe  ( Popova Sapka ) Kodra e diellit eshte pjese e Maleve te Sharrit ku ne te ndodhet nje nga Pistat me te medha te skive ne Rrajon, jane plot 5 teleferike te cilet te cojne ne Lartesi te ndryshe dhe maja me e larte arrine lartesine e 2500 metrave mbi nivelin e Detit, Takimi me Guiden ne Oren 115:30 Vazhdimi i udhetimit drejte Tiranes ndalesa te shkurtra gjate rruges mbreitja ne Tirane rreth ores 21:30

 

Ne cmim perfshihet:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me autobus komod
2. Shetitjet me autobus sipas programit
3. Akomodim në hotel ‘Emka’ 4*

4. Mëngjesi dhe darka në hotel.

5. Shoqërues shqiptar.

6.  Të gjitha guidat sipas programit.

 

Pagesat per femijet:

-Fëmijët nga 0 deri në 1.9 falas.

2 – 11.9 vjec —-> 50 % te shumes
Mbi 12 vjec —->  Pagese e plote

 

KUJTESE
* Për rezervim, mund të paguani 50% të shumës tani, ndërsa pagesen e plotë deri në 5 ditë para nisjes.
* Pagesa e bëre është e pakthyeshme.
* Agjensia nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, espuls, etj.

Foto
Zyra | Matias Travel
sqShqip
en_USEnglish sqShqip
WhatsApp chat