Kape OFERTEN !! Alkoclar Exclusive Kemer 5*

Resort elegant buze detit te Kemerit, vetem disa hapa nga qendra Territor kompakt dhe i organizuar bukur; me pishina, bare e restorante. Holli modern dhe i gjere me barin e hapur 24 ore eshte ideal per te kaluar ore relaksuese. Ideal per muaj mjalti. WI – FI falas 310 Dhoma 8 Bare Rezort kompakt Buze plazhit […]

Read More...