Behuni pjese e turit te rradhes

VIT I RI NE STAMBOLL 30 Dhjetor - 2 Janar 2019  MBREMJE GALA CMIMI 189 EURO

VIT I RI NE STAMBOLL 30 Dhjetor – 2 Janar 2019  MBREMJE GALA  3NETE/4DITE CMIMI 189 EURO Dit Lexo me teper
Rezervo tani

Ski ne Kolashin dhe tur ne Podgorice - Budva - Kotor 2 - 4 JANAR 119€

Ski ne Kolashin dhe tur ne Podgorice – Budva – Kotor 119€ 2 – 4 JANAR 119 EURO Lexo me teper
Rezervo tani

VIENE- BRATISLAVE -BUDAPEST TUR ME AVION 16 - 19 SHKURT CMIMI 319 EURO / PERSONI

Cmimi per person 319
VIENE- BRATISLAVE -BUDAPEST TUR 4 DITOR ME AVION CMIMI: 319 EURO / PERSONI DATE: 16 – 19 SHKUR Lexo me teper
Rezervo tani

PRANVERE NE PRAGE VIENE BRATISLLAVE UDHETIM ME AVION Date 20-24 Shkurt Cmimi 349 Euro/Personi

Cmimi per person 349
PRANVERE NE PRAGE VIENE BRATISLLAVE UDHETIM ME AVION Date : 20-24 Shkurt 2019 Date : 6-10 Mars 2019 Lexo me teper
Rezervo tani

Mostar Medjugore Ujevara Kravica Date 24 - 25 Dhjetor Cmimi 60€

Cmimi per person 60
Podgorice – Mostar – Medjugore Peligrinazh Ne Medjugorje – Ujevara Kravica Cdo te Shtune Lexo me teper
Rezervo tani

Krishtlindje ne Viene - Budapest - Beograd 22 - 26 Dhjetor 199 Euro/Personi

Cmimi per person 199
TUR 4 NETE 5 DITE VJENE – BUDAPEST  🎄22 -26  Dhjetor 🎄 Cmimi: 199 Euro/personi Dita e Lexo me teper
Rezervo tani

Krishtlindje ne Selanik - Stamboll - Sofje 22 - 26 Dhjetor Cmimi 139 Euro/ Personi

Cmimi per person 139
🎄Tur 5 Ditor Selanik – Stamboll – Sofje🎄 Cmimi 139 Euro  22 – 26 Dhjetor  Lexo me teper
Rezervo tani

Super Oferte 4 Dite Stamboll 23 - 26 Dhjetor 99 Euro/Personi

Tur ne Selanik – Stamboll Cmimi 99 Euro/Personi   23 – 26 Dhjetor Krishtlindje   3 & Lexo me teper
Rezervo tani

Krishtlindje ne Sofje 23 - 25 Dhjetor 89 Euro/personi

Cmimi per person 89
Tur tre ditor ne Sofje   23 – 25 Dhjetor  Cmimi: 89 Euro/personi Dita e parë: Nisja nga T Lexo me teper
Rezervo tani

Tur 3 ditor ne Sarajeve 23 - 25 Dhjetor 89 Euro/personi

Cmimi per person 89
Turi zgjat 3 dite 89 Euro/personi    23 – 25 Dhjetor Dita 1: Ora 05.00 Nisja nga Tirana. Kal Lexo me teper
Rezervo tani

Krishtlindje ne Dubrovnik 23 - 25 Dhjetor Cmimi 99 Euro/personi

TIRANE – BUDVA – DUBROVNIK – CAVTAT – KOTORR – TIRANE 23 – 25 Dhjetor   RIXOS LIBE Lexo me teper
Rezervo tani

Mal i Zi date15 - 16 Dhjetor Cmimi 39 Euro/personi

Tur dy ditor ne Rivieren e Malit te Zi 39 Euro/personi 15 – 16 Dhjetor  Cmimi  39 Euro Vizit Lexo me teper
Rezervo tani

Sherbim transporti

Mercedes IRIZAR Pb 2005

Vende55
Numri i dyerve2
KambioManuale
Ajer i kondicionuar?Po
Limit kilometrash?Jo
Rezervo tani

Mercedes IRIZAR Pb 2004

Vende55
Numri i dyerve2
KambioManuale
Ajer i kondicionuar?Po
Limit kilometrash?Jo
Rezervo tani

IRIZAR Century 2001

Vende55 + 1 + 1
Numri i dyerve2
KambioManuale
Ajer i kondicionuar?Po
Limit kilometrash?Jo
Rezervo tani

Mercedes Benz 2000

Vende55
Numri i dyerve2
KambioManuale
Ajer i kondicionuar?Po
Limit kilometrash?Jo
Rezervo tani