General

Tur dy ditor ne Rivieren e Malit te Zi 45 Euro/personi

Hotel Llolla 3* (ne periferi) – 45 Euro/personi
Hotel Continental 4* (ne qender) – 55 Euro/personi

Date: 30 Shtator – 1 Tetor ; 7 – 8 Tetor ; 14 – 15 Tetor ; 21 – 22 Tetor ; 28 – 29 Tetor

Vizitohet: Budva, Shen Stefan , Ulqin, Perast, Kotor

Dita e pare: Tirane – Perast – Kotor – Ulqin

Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Perastit. Ndalese ne Perast, ku do te marrim anijen qe na con ne Ishullin Our Lady of Rock (Extra 5 Euro/personi. Cmimi ne grup 3 euro). Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Pas vizitave nisemi drejt Ulqinit. Akomodimi ne hotel ne Ulqin. Darka ne Hotel.

Dita e dyte: Ulqin – Shen Stefan – Budva – Tirane

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel. Nisemi drejt ishullit te njohur Shen Stefan. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave ne Budva nisemi drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane rreth oren 21:00.

Ne cmim perfshihet:
• Guidat sipas programit
• Transporti me autobus komod
• Akomodimi ne Hotel 3* – 4* Ulqin
• Mengjesi dhe darka

Pagesat e femijeve:
0 – 2 Vjec (Falas)
2 – 11 Vjec (70% te shumes)
Mbi 11 vjec – Pagese e plote

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume. ( Citadela Budva 2.5 Euro, Shetitje me anije Kotor 5 Euro)
3.Siguracioni jetes ne udhetim

#SHENIM

► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.

► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.

► Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.

► Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.

► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

Per rezervime: +355 69 99 61 122 / +355 68 33 33 887